//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Żyjemy w bandyckim państwie

 • To bardzo bolesne. Mamy własne państwo, ale ono jest okupowane przez zwyczajnych s***synów i bandytów. Oni są nadzorcami polskiego społeczeństwa i coraz mniej mają wspólnego z narodem polskim.

Upokarzają nas na każdym kroku: ośmieszają nasz patriotyzm, nasze tradycje, zwalczają katolicyzm. Rabują nas podatkami, odbierają przyszłość naszym dzieciom i wnukom. Minister Spraw Wewnętrznych naszego państwa pozwala się podsłuchiwać! A najgorsze jest to, że rozmawia o ewentualnym złamaniu konstytucji. Co nas może jeszcze bardziej upokorzyć!?

A my – podłączeni do telewizorów – znosimy te draństwa spokojnie, a część z nas nawet popiera zwalczające się wzajemnie sitwy rządzące Polską. Co się musi stać, abyśmy się obudzili i przejrzeli na oczy?

Polska tonie! Oni już spuszczają szalupy i wywożą ukradzione złoto do upatrzonych rajów podatkowych. A dla nas uspokajająco gra orkiestra. Zamówili nam discopolo, a dla uważających się za inteligentnych – kolejny kabareton ze „skeczami męczącymi”. Traktują nas jak przygłupów i bydło, które daje się – póki co – łatwo trzymać w ryzach.

Trzymać bydło za pysk, to ciężka praca. W chwilach wytchnienia zarobieni nadzorcy nasi, przy kawiorze, rzucą wytwornie „kur***”, po łyku zmrożonej wódki celnie nazwą kogoś „chu***”, a przy cygarze i brandy ustalą precyzyjnie, komu „doje***”. Zdarzy się, że któryś z nich potrafi powiedzieć nienaganną polszczyzną i bez przekleństw: „Państwo Polskie istnieje jedynie teoretycznie”.

Discussion

One Response to “Żyjemy w bandyckim państwie”

 1. Hi. I see that you don’t update your page too often. I know that writing content is boring and
  time consuming. But did you know that there is a tool that
  allows you to create new posts using existing content (from
  article directories or other pages from your niche)?

  And it does it very well. The new articles are high quality
  and pass the copyscape test. You should try miftolo’s tools
  https://FernBad.blogspot.comx
  shannabarbee@vegemail.com
  37.32.32.96

  Posted by WilliamsJuicy | 18 lipca 2018, 16:21

Post a Comment