//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Żydzi wyrywają nam pieniądze a goje sprzątają kirkuty

  • Można by boki zrywać z tej afery, gdyby nie to, że znowu wyżydzono forsę z polskiego budżetu. „Do rzeczy” nr 45/2013 ujawnia cały mechanizm przekrętu.

Otóż Polska zwraca Żydom nieruchomości należące przed wojną do gmin żydowskich. Do 2009 r. przekazaliśmy im nieruchomości za 205 mln zł i 82 mln zł żywej gotówki. Otrzymali oni ten majątek, aby odbudować żydowskie życie w Polsce (?!). Wpadł on w łapy pazernych kombinatorów, którzy zdefraudowali dużą część otrzymanych od polskiego państwa środków. Przynajmniej takie zarzuty przedstawił w kilku artykułach magazyn „Forbes”.

No i się zaczęło. Oczywiście dziennikarze, którzy ujawnili przekręt zostali oskarżeni o antysemityzm. Światowy Kongres Żydów wymógł na Axel Springer, właścicielu Forbes’a, sprostowanie i przeproszenie za opublikowanie zarzutów wobec rabina Michaela Schudricha i przewodniczącego gmin żydowskich Piotra Kadlcika. Jednym z dziennikarzy, który to opisał jest Żyd Nissan Tzur, a inny Żyd, Seweryn Aszkenazy, publicznie nadal podtrzymuje wszystkie zawarte w materiałach prasowych oskarżenia i pyta „gdzie są te pieniądze”. To wystarczy, że wzięli się za łby i wywołali kilka ładnych procesów. Kadlcik wytoczył jeden Aszkenazemu, a Tzur chce wytoczyć Kadlcikowi i Schudrichowi.

Forsa i mienie, którą daliśmy organizacjom żydowskim miała być przeznaczona m.in. na odrestaurowanie i utrzymanie żydowskich cmentarzy. Jednak niektóre z nich inkryminowani Żydzi sprzedali, a do sprzątania pozostałych wykorzystywana jest polska młodzież. Np. niedawno kirkut oczyścili i wygracowali uczniowie jednego z gorzowskich liceów. Ostatecznie po to są goje.

 – Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – dobitnie swego czasu przekonywał rabin Josef Owadia, nauczając – w zgodzie z Talmudem – naród wybrany (więcej: http://www.rp.pl/artykul/552823.html).

Discussion

No comments yet.

Post a Comment