//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Żydzi przystępują do rabunku krajów środkowo-europejskich

  • Anglia sprzedała Polskę powtórnie. Pod takim tytułem Stanisław Michalkiewicz komentuje stanowisko Izby Lordów, w którym uznaje ona Polskę jako największe z europejskich państw, które dotychczas nie uregulowało ustawowo kwestii restytucji mienia wobec spadkobierców ofiar Holokaustu.

„Na pewno znowu podniesie się klangor aż pod samo niebo, ale co ja poradzę na to, że historia się powtarza? Kiedy wiosną 2006 roku nasz nieszczęśliwy kraj bardzo zaangażował się w krzewienie demokracji na Białorusi i Ukrainie, od tyłu zaczęli zachodzić nas Judejczykowie, naciskając na premiera Marcinkiewicza, żeby zadośćuczynił żydowskim roszczeniom finansowym wobec Polski. No a teraz? No a teraz, kiedy zarówno obóz zdrady i zaprzaństwa w osobach pana prezydenta Komorowskiego, pana premiera Tuska i pana ministra Skorskiego, jak i obóz płomiennych obrońców polskich interesów narodowych w osobach pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, pana posła Hoffmana i Umiłowanych Przywódców drobniejszego płazu, zaangażował się w instalowanie na Ukrainie demokracji, to znaczy sytuacji, kiedy „Majdan”, czyli paramilitarne bojówki banderowskie, wystawiły w Kijowie pozorantów w postaci rządu Arsenija Jaceniuka – od tyłu, to znaczy – od strony Wielkiej Brytanii zaszli nas Judejczykowie, z inspiracji których brytyjska Izba Lordów podjęła uchwałę żądającą spełnienia przez Polskę żydowskich roszczeń majątkowych.

To oczywiście dopiero początek, bo powołany na początku roku 2011 przez rząd Izraela i Agencję Żydowską zespół HEART, najwyraźniej dokonał już inwentaryzacji „mienia żydowskiego” w Europie Środkowej i teraz przystąpił do organizowania naporu na miejscowe rządy, by drogą międzynarodowych nacisków doprowadzić je do stanu bezbronności i stworzenia pozorów legalności do zaplanowanego przez Żydów rabunku krajów środkowo-europejskich. Już mniejsza o to, jakimi sposobami zespół HEART skłonił brytyjską Izbę Lordów do podjęcia takiej uchwały, chociaż oczywiście byłoby ciekawe ile taki jeden z drugim lord wziął i gdzie to schował, bo ważniejsze jest to, że Angielczycy właśnie sprzedali Polskę po raz drugi.[…]”

Więcej: http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3043

Czytaj także:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15539964,W__Brytania__Izba_Lordow_za_restytucja_mienia_zydowskiego.html?lokale=gorzowwlkp#BoxWiadTxt

Discussion

No comments yet.

Post a Comment