//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Żydzi nie szanują Polaków

  • Każdego roku Polskę odwiedza kilkadziesiąt tysięcy młodych Żydów. Zwiedzają obozy koncentracyjne przekonani, że Polacy wymordowali Żydów, a Niemcy tylko dostarczali wagonów. Okazują więc nam agresję a nawet nienawiść.

Ciekawy artykuł na ten temat http://natemat.pl/74675,demoluja-hotele-nie-szanuja-polakow-maja-agresywnych-ochroniarzy-prawda-o-izraelskiej-mlodziezy-w-polsce

Kilka cytatów:

„Sama ochrona izraelskiej młodzieży ma w Polsce swoją historię, którą można by złożyć w czarną listę nadużyć, samowoli i przypadków agresji. W 2007 roku głośno było o przypadku mieszkającego w Krakowie Włocha, który w biały dzień na oczach przechodniów został pobity przez izraelskich ochroniarzy. […] Zdarza się, że gdzieś między wizytą w Treblince a Majdankiem młodzi Izraelczycy spędzają czas na zamówionym przez hotelowy telefon striptizie. Zdarza się, że obsługa hotelowa musi zbierać ludzkie odchody z łózek i umywalek. Zdarza się, że musi oddawać pieniądze za nocleg innym turystom, którzy nie mogą spać, bo Izraelczycy postanowili zagrać w hotelowym holu w piłkę nożną. O drugiej w nocy” – tak o wizytach nastolatków z Izraela w Polsce pisał w 2007 roku tygodnik „Przekrój”. […] Programy tych wycieczek są nastawione na to, by opowiadać wyłącznie o cierpieniu Żydów, a nie na przykład o szerszym kontekście tamtych wydarzeń czy o współczesnej Polsce. Są oczywiście grupy przewodników, którzy dokształcają się, bo chcą więcej wiedzieć o kraju, ale masy przyjeżdżają na wycieczki sformatowane na cierpienie i obozy zagłady.”

Discussion

No comments yet.

Post a Comment