//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

„Zgniłki” wyciągają ręce po dzieci

  • Magdalena Czarnik opublikowała w witrynie pch24.pl artykuł pt. Niemieccy rodzice stawiają opór seksedukacji.

Czerwono-zielony rząd landu Badenia-Wirtembergia zamierza, pod naciskiem różnych seksualnych wykolejeńców, wprowadzić do I klasy podstawówki zajęcia, podczas których będzie się uczyło dzieci tolerancji i akceptacji seksualnych czynności, jakiekolwiek by one nie były. Na lekcjach ma być mowa np. o tym, jak zaspokajają się lesbijki. Niemieccy rodzice stawiają opór temu szaleństwu. Od początku tego roku trwają w Niemczech kilkutysięczne protesty rodziców przeciwko zaostrzeniu kursu seksedukacji w szkołach. W Stuttgarcie demonstracje odbyły się już 1 lutego, 1 marca i 5 kwietnia. W Kolonii 18 stycznia i 22 marca. Były one zakłócane przez gejów, lesbijki i genderystów. Skandowali oni w stronę rodziców „Zamknij mordę” i krzyczeli „Wasze dzieci będą takie jak my!”

Hasła protestujących rodziców:

”Dzieci potrzebują miłości, a nie seksu”, „Ręce precz od naszych dzieci”, „Dosyć przymuszania do seksu na szkolnych lekcjach!”, „Zero tolerancji dla pedofilskich poczynań w szkołach!”, „Żądamy szacunku dla rodziców!”, „Dość masturbacji i onanizmu w czasie zajęć szkolnych!”, „Stop seks –filmom w czasie zajęć szkolnych!”, „Przymus, seks-przymus! A gdzie demokracja?”, „Stop państwowej indoktrynacji”, „Wychowywanie dzieci jest sprawą rodziców!”

Mogą się przydać w Polsce, bo totalitaryści z pod znaku gender napierają i u nas.

Użyty w tytule termin „zgniłki” wg prof. filozofii Józefa Marii Bocheńskiego określa zwolenników komunizmu i wszystkich tych, którzy są produktem rozkładu społeczeństwa. Obecnie produktem rozkładu społeczeństw cywilizacji chrześcijańskiej są ludzie ze środowisk LGBTTIQ (lesbijki, „geje”, biseksualiści, transseksualiści, transgenderyści i queerseksualiści).

Oryginalny tekst: http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/22806

Discussion

No comments yet.

Post a Comment