//
czytasz właśnie...

Gorzów Wielkopolski

Zapadka w Gazecie Wyborczej

  • Tak odpowiedziałem 14.11.14 r. na pytanie Gazety Wyborczej „Dlaczego gorzowianin powinien wybrać właśnie Pana/Panią na prezydenta Gorzowa?”

Masz, szanowny gorzowianinie, tak naprawdę wybór między dwoma kandydatami. Jednym z nich jest sześciogłowy smok, który broni dotychczasowego sposobu sprawowania władzy w mieście, czyli pasożytowania sitw i koterii na miejskiej kasie. Drugim jestem ja. Mówię innym niż oni językiem. Mam odmienny od nich program, który różni się zasadniczo od 6 moich konkurentów. Ja chcę tego czego oni sobie nie życzą. Pragnę obniżyć podatki i opłaty lokalne, spowodować tańsze życie w mieście i powstanie nowych miejsc pracy w małych i średnich firmach. Wiem jak rozwinąć mały biznes, gdyż chcę sprzedać wszystkie lokale użytkowe, a podatek od nieruchomości na działalność gospodarczą obniżyć radykalnie.

Mieszkańcom chcę jak najszybciej sprzedać za bezcen mieszkania komunalne, a podatek od mieszkań będzie pod moimi rządami wynosił 0 zł. Rodzicom chcę dać państwowe pieniądze przeznaczone na utrzymanie szkół. Nich oni wybierają najlepszą ich zdaniem szkołą dla swych dzieci i płacę za usługę edukacyjną bonami oświatowymi, które otrzymają od urzędu miejskiego.

To tylko niektóre punkty programu Nowej Prawicy „Zapraszamy do Nowego Gorzowa”.
Można go odszukać na stronie przewietrzyc-gorzow.pl

Jednocześnie udzieliłem GW krótkiego wywiadu.

[youtube]http://youtu.be/BEfSqXv8SQI[/youtube]

http://youtu.be/BEfSqXv8SQI

Discussion

No comments yet.

Post a Comment