//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Z nami można już zrobić wszystko

  • Wybory samorządowe to był kolejny ważny test ONYCH.

Jak tylko, tuż po 21-ej, telewizor podał (16.11), że PO nie wygrało wyborów do sejmików, to natychmiast popsuło liczydło i przez kilka następnych dni surowo zakazało liczyć ręcznie. Ostatecznie zezwoliło, gdy już zdołało uszyć piękne wyniki. PiS-owi ile trzeba ubyło, a zielono-czerwonym pijawkom dodało tyle, aby „polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza”, już bez przeszkód i bezkarnie, mogła dalej „doić, strzyc to bydło”, za które w istocie uważa obywateli.

W drugiej turze wygłupieni wybraliśmy przede wszystkim dotychczasowych nadzorców, a nieliczni nowi to wierne sługi ONYCH, czyli panującego układu. Zechciało nas, tych nielicznych przeżywających w pełni przynależność do narodu polskiego, upokorzyć i to zrobiło z przytupem. Pedał Biedroń wolą ludu na urzędzie prezydenta, to wisienka na torcie, nagroda za udaną lobotomię Polaków, która znieczuliła ich serca i osłabiła umysły.

Wcześniej z powodzeniem przeprowadziło dwa ważne testy. W marcu 2011 r. obcięło zasiłek pogrzebowy o blisko 40%, ograbiając zupełnie wdowy i dzieci z pieniędzy, które zmarły oddał na ZUS. Następnie poszło jeszcze dalej i odmówiło wypłaty emerytur w umówionych terminach, każąc czekać na zmiłowanie do 67-go roku życia. I co? Uszło im to na sucho. Nikt się nie zbuntował. Lud trochę pomamrotał i cisza. Choć Pismo Święte mówi „Nie zawiążesz pyska wołowi młócącemu”, to te słowa nie odnoszą się do Polaków. Jak się okazuje im można pysk zawiązać i nawet nie wierzgną.

Za pierwszej komuny ustaliło modus operandi „trzeba doić, strzyc to bydło, a kiedy padnie, zrobić mydło”. W drugiej komunie nie było wcale zmuszone go zmieniać. Ma na to tzw. przyzwolenie społeczne.

Discussion

2 komentarze to “Z nami można już zrobić wszystko”

  1. Oj tam oj tam, od razu bydło. Te nakręcane małpki to nasze perełki, gwiazdeczki. Każda jedna babuleńka na WSI. Mamy XXI w. – epokę komputerów! Wszystkie duszeńki policzone i te co dobrze trawią bełkoty i takie które wierzgają. A ten spektakl nazywa się „Taniec z gwiazdami”.

    Posted by amerykański_międzynarodowy_demokrata | 3 grudnia 2014, 12:53

Post a Comment