//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Wydymani

W sobotę nad ranem,16.03.2013 r., rząd Cypru, pod presją UE i MFW, zgodził się ukraść z kont w bankach działających na wyspie od 6,75% do 9,9%. Budżet w potrzebie, to rząd kradnie.

Biedni Cypryjczycy rzucili się w sobotę do bankomatów i powstała panika. Ktoś z rządu oświadczył, że to nic nie da, bo władze już „zabezpieczyły” na kontach pieniądze, które mają zostać skonfiskowane. Dzisiaj ma się zebrać parlament, który ewentualnie zatwierdzi ten zbójecki podatek. Właściwie to trudno nazwać podatkiem, gdyż władze Cypru kombinują, aby w zamian za zabrane siłą środki dać akcje upadających banków o śmieciowej wartości. Jeśli tak się stanie, to będzie to raczej zakup towaru pod przymusem.

Wszystko to dzieje się w Unii Europejskiej, która ma pełną gębę poszanowania praworządności, godności ludzkiej i praw człowieka. Pod ich fasadą kryje się totalitarne, łajdackie państwo, zarządzane przez nikogo niewybranych brukselskich komisarzy.

Uwolnieni z łap Związku Sowieckiego wpadliśmy w jeszcze większe gówno, czyli w Związek Socjalistycznych Republik Europejskich.

Discussion

No comments yet.

Post a Comment