//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

USA przypomniały nam, że jesteśmy mniej wartościowym narodem

  • Wraz z przejściem naszego kraju pod kuratelę i zarząd Zachodu, uruchomiona została propaganda antypolonizmu, aby nas pognębić moralnie.

Na froncie tej ideologii uwijają się organizacje żydowskie, zachodnie media i polskojęzyczni politycy, wspierani przez chałturników – celebrytów. Wybitne zasługi w tej robocie ma prezydent Komorowski, który w 2011 r. stwierdził autorytatywnie, że naród polski „bywał także sprawcą” zbrodni na Żydach.

Jeśli prezydentom – rezydentom naszego kraju (Kwaśniewski zrobił to w 2001 r.) wolno poniżać Polaków oskarżeniami o współudział w holokauście, to dlaczego mają sobie tego odmawiać za granicą? Właśnie dyrektor FBI oświadczył, że Polacy i Węgrzy byli wspólnikami morderców Żydów. Ta wypowiedź wysokiego urzędnika administracji Obamy (nie powiedział tego pismak, a członek rządu!) pojawia się w czasie, gdy wojna na Ukrainie może rozlać się na Polskę i inne kraje Europy Wschodniej. Muszę istnieć ważne powody, dla których rząd waszyngtoński postanowił nam właśnie teraz przypomnieć, że jesteśmy mniej wartościowym narodem. Potrzebują na szachownicy pionków, które można wykorzystać i poświęcić bez współczucia świata. Stąd urabianie światowej opinii o współodpowiedzialności Polski za II wojnę św. i holokaust.

USA prowadzą z Rosją wojnę zastępczą w Syrii i na Ukrainie. Imperium amerykańskie chce zachować swoje zbójeckie prawo do życia na koszt pozostałych państw globu. Broni jak niepodległości dolara, jako podstawowej jednostki rozliczeniowej i głównej waluty rezerwowej świata. Odnosi to się głównie do Chin, które chcą przechytrzyć supermocarstwo i za nagromadzone zielone wolą kupować realne dobra a nie papiery dłużne. Innym poważnym zagrożeniem dla pozycji Ameryki jest utrwalenie współpracy Berlina i Moskwy na bazie niemieckiej technologii i rosyjskich zasobów. Merkelowej marzy się strefa handlu od Władywostoku do Lizbony, a więc imperium pierwsza klasa.

Wywołane wojny zastępcze i groźba III wojny światowej są przejawami dyscyplinowania niepokornych rządów i wymuszania na nich dalszej akceptacji dolara i lokowania swoich nadwyżek w amerykańskich papierach dłużnych. Pax Americana ma działać bez zakłóceń. W jego obronie każdy prezydent USA nie tylko poświęci słabą Polskę, ale – jak będzie trzeba – wywoła pełnometrażową wojnę.

Discussion

No comments yet.

Post a Comment