//
czytasz właśnie...

Filmy video

Tresura demokratyczna

  • Za Hitlera Polacy byli tresowani na podludzi, którzy powinni rachować tylko do stu, pracować na niemieckich panów.

Ewentualnie mogli sobie być katolikami. Za Stalina tresura się zmieniła: musieliśmy wierzyć w nową religię, a stara prawdziwa najpierw była zakazana, a potem tępiona. Nasze państwo było satelitą Kremla, a jego obywatele niewolnikami systemu socjalistycznego. Różnica pomiędzy Hitlerem a Stalinem – według Józefa Mackiewicza – była taka, że Niemiec zabijając, dodawał Polakom bohaterstwa. Ruski nim zabił, niszczył nas moralnie („Niemcy robią z nas bohaterów, a sowieci robią z nas gówno”).

Dzisiaj w dalszym ciągu żyjemy w niesuwerennym państwie, w którym obywatele są nadal bez pardonu tresowani według nowych rozkazów. Nasi nadzorcy wtłaczają nam na siłę: Polacy odpowiedzialni za holokaust, Polacy za mocno kochają swoją ojczyznę i są nacjonalistami (a to zbrodnia), Polacy nie chcą w pełni zaakceptować zboczeńców i pogodzić się z ich uprzywilejowaną pozycją na forum publicznym.

Tresura jest konsekwentna i prowadzona na wielu płaszczyznach. W podręczniku języka polskiego do III klasy ministerstwo narzuciło temat: „Bym wyznał swoją, polską winę…- Konsekwencje antysemityzmu w Polsce”. Gorącym zwolennikiem tej tezy jest prezydent Komorowski.

Radni powiatu wołomińskiego wpisali do statutu swego szpitala, że „ma się kierować bezwzględną zasadą ochrony życia”. Państwo natychmiast przywołało ich do porządku. Najpierw zasadę tę wykreślił ze statutu szpitala wojewoda, a następnie sąd administracyjny. W III RP nie będą byle pętacy wymądrzali czy szpital ma chronić bezwzględnie życie, czy też wprost przeciwnie. To tylko mogą ustalić „starsi i mądrzejsi”. Oni najlepiej wiedzą, czy Polaków ma być więcej, czy też mniej. Poza tym ZUS, który bankrutuje, nie daje rady nastarczyć z wypłatą emerytur („Emerycie! Poprzyj partię czynem, umrzyj przed terminem”).

Na odcinku rozrywki tresują nas po staremu, tzn. starannie wybierają kogo puszczać w mediach, a kogo przemilczeć. Utwór „Młody maj” z najnowszego albumu Braci Golców, który zdeklasował inne piosenki na 50. festiwalu w Opolu, jest nieobecny w głównych rozgłośni radiowych, bo zawiera słowa „kocham ten kraj, wierzę w ten kraj”. Łukasz Golec skomentował – >>Powiedziano nam, że się nie mieści w konwencji… Faktycznie, to niepopularne: „kocham ten kraj, wierzę w ten kraj”.<<

http://youtu.be/XDx5BhR8BiE

Discussion

One Response to “Tresura demokratyczna”

  1. Uwielbiam twojego bloga jest rewelacyjny.Pozdrawiam

    Posted by serwis anten Gorzów | 2 czerwca 2015, 17:47

Post a Comment