//
czytasz właśnie...

Gorzów Wielkopolski

Surmacz wyślizgał Pieńkowskiego

  • Z naszej inspiracji powstał Obywatelski Komitet popierający pana Sebastiana Pieńkowskiego, jako kandydata na urząd Prezydenta Gorzowa Wlkp. Uważaliśmy i nadal uważamy, że wyrzucenie z urzędu skompromitowanego i do cna zużytego obecnego prezydenta jest przede wszystkim możliwe za sprawą dużej partii politycznej i jej powszechnie akceptowanego kandydata.

Za takiego uznaliśmy Pieńkowskiego. Jednakże pisowskiemu betonowi udało się zablokować człowieka, którego dotychczasowa dobra praca w samorządzie uprawdopodabnia, że wprowadziłby w mieście rzeczywiste zmiany. Wierchuszka PiS, na czele z posłami Astem i Gróbarczykiem (nie są z Gorzowa i jego losy mają w nosie!) postawiła na wypróbowanego czynownika partyjnego Marka Surmacza. Od lat 90. ubiegłego wieku krzykliwie i z przytupem jest on obecny w życiu publicznym. Napiętnuje, rzuca oskarżenia (niekiedy zasadne), donosi prokuraturze i grozi pozwami. Nic trwałego i dobrego Gorzowowi to nie dało. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

Uważamy, że – czy to pod Jędrzejczakiem, czy pod Surmaczem – Gorzów będzie tak samo jak dotychczas źle zarządzany. A ewentualna wygrana kandydata PiS poskutkuje tylko ruchawkami przy korytach. Wyposzczonych pisowców, spragnionych wesołych etatów, jest bez liku i aż przebierają nogami. Przeto Marek Surmacz nie może liczyć na nasze poparcie.

Jesteśmy przekonani, że jakościowa zmiana w naszym mieście nie nastąpi za sprawą PiS. Ma szansę tego dokonać Kongres Nowej Prawicy.

Stanisław Bieda i Rafał Zapadka

Discussion

2 komentarze to “Surmacz wyślizgał Pieńkowskiego”

  1. Calkowicie popieram poglad.

    Posted by Maria | 18 lipca 2014, 20:44
  2. Może nie wszystko stracone i Wyborcy opowiedzą się za zmianami.

    Posted by Tops | 18 lipca 2014, 21:29

Post a Comment