//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Snajperzy strzelali na zlecenie przywódców Majdanu

  • Została nagrana i jest w sieci rozmowa telefoniczna szefowej unijnej dyplomacji Catherine Ashton z ministrem spraw zagranicznych Estonii Urmasem Paetem. Jej autentyczność potwierdził estoński MSZ.

„Za snajperami nie stał Janukowycz, ale ktoś z nowej koalicji – stwierdził w rozmowie szef dyplomacji Estonii. Musimy to sprawdzić. Szkoda, że przegapiłam to wcześniej – odpowiedziała Ashton. Paet, dowodząc swej teorii powołał się na Olgę Bohomolec, lekarkę, która pomagała rannym majdanowcom a po tryumfie rewolucji trafiła do nowego rządu.

Olga mówiła, że są dowody, że zarówno ludzie z Majdanu jak i policja zginęli od kul tych samych snajperów. Jej zdaniem na kulach były te same ręcznie pisane słowa. Najbardziej niepokojące jest to, że nowa koalicja nie chce wyjaśnić, kto stał za snajperami – dodawał, jak wynika z zapisu rozmów, szef MSZ.”

Więcej: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/452570,falszywka-czy-oryginal-ludzie-janukowycza-udostepnili-rozmowy-ashton-wideo.html

Czytaj także: http://wpolityce.pl/wydarzenia/75821-to-nie-janukowycz-stal-za-snajperami-ale-ktos-z-nowej-koalicji-estonski-msz-odslania-kulisy-pewnej-rozmowy-z-catherine-ashton

Discussion

No comments yet.

Post a Comment