//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Skazują za okrzyk „Polska dla Polaków”

  • Stanisław Michalkiewicz w felietonie Tresowanie dla „przełomu” pisze o trwającej akcji zastraszania społeczeństwa, a przede wszystkim środowisk narodowych, patriotycznych.

„[…] co zapowiada wzmożona aktywność prokuratury i niezawisłych sądów w zwalczaniu tzw. „mowy nienawiści”? Na przykład niezawisły sąd w Białymstoku skazał jakiegoś człowieka za wzniesienie okrzyku: „Polska dla Polaków”, a w Lublinie tamtejsza policja utworzyła nawet specjalną grupę do wytropienia osób, które rozwiesiły plakaty uznane za „antysemickie”, zaś tamtejsza prokuratura już wygotowuje surowe akty oskarżenia. „Wnet się posypią piękne wyroki” – ale co to ma oznaczać?

Najwyraźniej w miarę narastania kłopotów finansowych, nasi okupanci postanowili nasilić świętą wojnę z „faszyzmem” – zgodnie z naukami wybitnego przywódcy socjalistycznego Józefa Stalina, który w takich sytuacjach zalecał zaostrzenie walki klasowej.[…]

Chciałbym przypomnieć, że w początkach roku 2011 z inicjatywy Izraela i Agencji Żydowskiej został utworzony zespół HEART, którego celem jest „odzyskiwanie mienia żydowskiego w Europie Środkowej”, również i w Polsce. Roszczenia kierowane wobec Polski szacowane są na 60-65 mld dolarów, a nie ulega wątpliwości, że środowisko, które dysponowałoby majątkiem tego rzędu, miałoby nie tylko dominującą pozycję ekonomiczną, ale również – polityczną, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

W marcu ubiegłego roku delegacja tego zespołu z jego dyrektorem Robertem Brownem bawiła w Polsce, rozmawiając z sześcioma ówczesnymi ministrami rządu premiera Tuska i reprezentantami opozycji parlamentarnej. Próżno było szukać w niezależnych mediach głównego nurtu jakichś informacji na ten temat, więc zaczerpnęliśmy je z wypowiedzi pana Browna dla gazety „The Times of Israel”, gdzie powiedział on również, iż w sprawie wspomnianych roszczeń nastąpił „przełom”.

[…] niepodobna nie zauważyć, że od tej pory walka z „mową nienawiści” wyraźnie się zaostrzyła, nabierając cech masowej tresury. Nie można zatem wykluczyć, że zaostrzenie walki z „mową nienawiści” ma na celu zastraszenie Polaków, by nawet gdy wspomniana ekonomiczna i polityczna dominacja stanie się faktem, nie odważyli się nawet pisnąć.”

Całość: http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3016

Discussion

One Response to “Skazują za okrzyk „Polska dla Polaków””

  1. Nie widzę, w tym nic dziwnego – przecież tych agnetów w togach, mundurach i gronostajach zatrudniają etatowi pracownicy FBI, CIA, BND, MOSADU, FSB, GRU, ABC, CBA, ABW, AMANU etc. etc. Doszło już do tego, że te parszywe gęby wylewają się codziennie przez wszystkie kanały komunikacji. Gombrowiczowski gwałt przez uszy to norma. Przecież wystarczą podstawy logiki aby wiedzieć, że z POLSKA DLA POLAKÓW wynika POLSKA NIE DLA ZDRAJCÓW, SZPIEGOW i SERWILISTYCZNYCH ZAPRZAŃCOW. No a te „FIRMY” zainwestowały! Nie chcą płacić dwa razy z powodów jakiś wrzasków.

    Posted by Marcin | 3 lutego 2014, 01:42

Post a Comment