//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Ruskie wystawiły Polsce rachunek za Majdan

  • „Nasze” mężyki stanu (Komuch Ruski, Rudy i Kaczor) wykonali wzorowo obstalunek poważnych państw i w podskokach poparli rewoltę na Majdanie.

Złowrogi Putin trochę odczekał. Następnie dwie białoruskie dzikie świnie, zakażone bakteriami wywołującymi posocznicę, były uprzejme zdechnąć w Polsce, niespełna kilometr od granicy z Białorusią. W taki sposób jakieś świnie podłożyły nam zagrożenie afrykańskim pomorem.

Rosja natychmiast zakazała sprowadzanie wieprzowiny pochodzącej z krajów całej Unii Europejskiej. Jednakże za plecami przesławnej „solidarności europejskiej” kraje zachodniej Europy (np. Francja, Dania, Holandia) dogadują się ze złowrogim Putinem, prosząc go, aby wyłączył z embarga mięso pochodzące z ich hodowli. Ich prośby zostały wysłuchane i złowrogi zgodził się wpuścić ich wieprzowinę.

Rozgłośnia RMF24 ustaliła, że transport żywych świń z Austrii został wpuszczony do Rosji z unijnym świadectwem. Na dokumencie odręcznie było dopisane „z wyjątkiem Polski i Litwy”. Oznacza to, że całą Polskę i Litwę uznano za strefę zakażoną afrykańskim pomorem świń. Świadectwa unijne są drukowane z hologramami i żadne odręczne dopiski nie powinny się na nich znajdować.”

Należy spodziewać się następnych rachunków, z wezwaniem do natychmiastowej zapłaty, w imię walki o demokrację i wartości europejskie. Jest rozkaz – Polska ma się poświęcać, by Zachód mógł spokojnie umacniać i rozwijać „partnerstwo dla pokoju” z Rosją. (Np. w czasie gdy Putin zajmuje Krym Francja sprzedaje mu uzbrojenie i wieprzowinę.) 

Nie pierwszy i ostatni raz naród płaci za decyzje władzy, która oczywiście podejmuje je dla naszego dobra. Znowu do sterów dopuściliśmy sukinsynów na których zasługujemy?

Czytaj więcej:

http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-unia-dogadala-sie-z-rosja-za-plecami-polski,nId,1357811?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Discussion

No comments yet.

Post a Comment