//
czytasz właśnie...

Precz z komuną

Raz sierpem, raz młotem

  • Miała być demokracja, wolność słowa i w ogóle. Nic z tego, żadnych marzeń. Będzie jak było, tylko głupiej i śmieszniej.

Władza nie może nic dobrego zrobić dla zamożności Polaków. Jak byliśmy tak jesteśmy na 4 miejscu od końca w UE pod względem PKP per capita. Od nadmiaru szczęścia i bogactwa nie rodzimy dzieci i w krótkich abcugach wymieramy.

Tamtego nie może, ale za to może wziąć nas za mordę. No może nie wszystkich od razu. Zacznie od tych co jej podskakują i sarkają na nią. Właśnie prokurator generalny Seremet oświadczył w radioodbiorniku, że wykrzykujących hasło „raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę” należy karać za „nawoływanie do przestępstwa”, czyli należy im się działka z art. 255 k.k.

Zakarbujcie sobie, że dzisiaj, po obaleniu (rzekomym) w 1989 r. komuny, czerwona hołota jest pod szczególną ochroną i godzić w nią sierpem lub młotem jest surowo zakazane. Paniatna!! Kto tego nie zrozumie, temu trza przypomnieć, że „Kto podniesie rękę na władzę ludową, niech wie, iż ręka ta będzie mu odcięta”. No i zesr… się bida i płacze.

Kiedyś knułem przeciwko pierwszej komunie, czyli byłem przeciwko władzy. Nadal jestem jej przeciwnikiem, choć tyle się zmieniło. Krzyczałem precz z komuną, ryzykując represje. Dziś krzyczę  raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę (np. na Marszu Flagi Narodowej) i naiwnie myślałem, że za to nie będą brać za dupę. Chyba jestem i stary, i głupi. Jakaś kara mi się należy.

Co ma być niech będzie: raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!!!

Discussion

No comments yet.

Post a Comment