//
czytasz właśnie...

Gorzów Wielkopolski

Przykuło moją uwagę pomiędzy 09.11. a 14.11.15.

09.11.

Francuski bank inwestycyjny Société Générale (właściciel BGŻ) właśnie ogłosił, że w naszym biednym kraju pozostało niewiele firm państwowych, które można jeszcze sprywatyzować, tzn. kupić za grosze od rządu. Ostatnim farciarzem był doktor Jan Kulczyk, który w 2014 r. dostał za 619 mln zł Ciech, wyceniany dzisiaj na ponad 1 mld zł.

Własnego przemysłu nie mamy już, ale mamy wolny wybór: albo ostatni gasi światło, albo pokornie obsługiwać montownie splatające kabelki dla niemieckich fabryk. Handełesy wyżarły kraj do gołej ziemi.

„Handełesy, giełdełesy
Stupiętrowy wznieśli gmach,
Będą robić interesy:
Funty, franki, dolaresy
Nawalili pod sam dach.
– Szmaty, panowie! śmietnik, panowie!
Plajta, klapa, koniec, krach!”

Więcej: http://natemat.pl/147729,polska-wyprzedana-nie-ma-juz-cieka…

10.11.

Odradzające się w 1918 r. państwo polskie miało wielu wrogów. Wśród nich bardzo groźny wróg wewnętrzny, czyli Żydzi – syjoniści i fołkiści (Żydowskie Stronnictwo ludowe). Piłsudski już 12 listopada 1918 r. przyjął przywódców Organizacji Syjonistów w Polsce, którzy żądali m.in. odrębnego rządu żydowskiego w suwerennej Polsce.

Postulaty Żydów w USA i Europie Zach. najlepiej zostały streszczone, w tamtym czasie, w apelu pewnej żydowskiej holenderskiej gazety: „nie dopuśćcie do największego nieszczęścia, jakie w dwudziestym wieku nasz naród mogło dosięgnąć: nie dopuśćcie do wolnej Polski, kosztem zniszczonego żydostwa”.

11.11.

Rosjanie w Syrii używają bardzo skutecznego elektronicznego systemu zakłóceń, który oślepia amerykańskie radary, uszkadza elektroniczne systemy naprowadzania, a także uniemożliwia USA obserwacje satelitarne. Już w 2014 r. Moskwa pokazała na co ją stać. Zaszokowała mianowicie Jankesów oślepieniem i ogłuszeniem ich najeżonego super elektroniką niszczyciela rakietowego Donald Cook, który „pokojowo” pływał sobie po Morzu Czarnym.

http://pl.sputniknews.com/…/…/1387340/nato-rosja-syria.html…

12.11.

150 000 na Marszu Niepodległości – porażka OBCYCH, którzy od 1944 r. rządzą naszą Polską.

13.11.

Właśnie burknęła jedna z łap, która trzyma smycz na której jest prowadzony rząd w Warszawie.
Żydowska Liga Przeciw Zniesławieniom protestuje przeciwko nominacji Antoniego Macierewicza na ministra obrony narodowej.
Lidze nie podoba się, że przyszły minister miał ponoć kiedyś powiedzieć, iż Protokoły Mędrców Syjonu są prawdziwe.

http://fakty.interia.pl/…/news-zydowska-adl-chce-cofniecia-…

14.11.

Dla nich zabicie 1000, 100 000 czy 1 000 000 ludzi, to tyle co splunąć. To psychopaci i mordercy. Jedyne co się dla nich liczy, to wcielić w życie swój projekt.

Co się dziać będzie dalej? Czy we Francji, a potem w następnych krajach UE, wprowadzą zamordyzm w imię walki z terroryzmem? Mają się na kim wzorować – 11/9/01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.11.

Kilka godzin przed wybuchami i strzelaniną w Paryżu kanclerz Merkel sprzeciwiła się ustaleniu limitu przyjęcia tzw. uchodźców przez kraje UE. Jej zdaniem najazd barbarzyńców na Europę ma trwać niepowstrzymanie – „nie mogę jednostronnie zdefiniować … kto jeszcze przyjedzie, kto nie przyjedzie”. Zapewniła „nie ma wątpliwości, że temu podołamy” pod warunkiem zgody krajów członkowskich na „kontyngenty uchodźców”. Jednak jest rozczarowana, iż „tak trudno jest osiągnąć w UE uczciwerozłożenie związanych z nim ciężarów”.
(Czytaj: http://www.polskieradio.pl/…/1544363,Podolamy-temu-Angela-M…)

Wolno pomarzyć o takim polskim rządzie, który pokaże wała Szwabom, Francji … i odmówi przyjęcia imigrantów, godząc się na konsekwencje złamania zobowiązań podpisanych przez Kopacz. Jeśli Bruksela i przywódcy w najważniejszych europejskich stolicach uważają, że muzułmanie ubogacają kraje UE, to Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, i inne państwa środkowo-wschodniej części kontynentu powinny zrobić wszystko, aby tego dobra spłynęło na Europę Zachodnią jak najwięcej. Niech się ubogacają po pachy. A my stwórzmy silny, dobrze prosperujący zaścianek, który szczęśliwie nie wpuścił najeźdźców.

To tylko takie marzenie … ściętej głowy. Niestety.

14.11.

Gdy mówię, że Polską rządzą OBCY, to mam m.in. na myśli takich typów jak np. prof. Piotr Balcerowicz. Dzisiaj w TVPINFO powiedział on: „Unia Europejska za antyimigrancką retorykę nowego rządu polskiego powinna nałożyć na Polskę sankcje, jak na Austrię kiedyś za czasów Haidera. (…) Islam nie ma nic wspólnego z terrorem. Multikulti się sprawdza.”

OBCY lecą z nami (i siedzą przy sterach) od 1944 r., to jest od spuszczenia z łańcucha żydokomuny na Polskę przez Stalina.

14.11.

Zamachowcy z Paryża wyciągają dla Moskwy kasztany z ognia. Putin triumfuje: „Międzynarodowa społeczność musi zjednoczyć się efektywnej w walce z diabłem”.

Discussion

No comments yet.

Post a Comment