//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Polskie jabłka dla polskich świń

Naszym Przywódcom zaproponowano, według ich rangi i zasług, posadę chłopca na posyłki w rozgrywce pomiędzy Rosją a USA o Ukrainę. Podjęli się oni tej roli ochoczo. Nie tylko rząd i PO, ale i opozycja na wyprzódki jeździły na kijowski majdan z płomiennym poparciem dla oligarchów, w rodzaju Poroszenki, i postbanderowców. Nawet Jarosławowi Kaczyńskiemu spodobało się fotografować z wrogiem Polaków Tiahnybokiem, i nie tylko.

 

 

Rezultaty wysługiwania się wielkim przez Warszawę są dla Polski opłakane. Najpierw Niemcy i Francja pokazały Warszawie miejsce w szeregu i nie zaprosiły ją do Berlina w lipcu br. na negocjacje w sprawie Ukrainy. Jednak najgorsze jest to, że za kelnerską postawę ludzi trzymających władzę płacimy utratą rosyjskiego rynku dla naszego mięsa, owoców i warzyw. Będzie to nas kosztować co najmniej 4 mld zł.

Odpowiedzią władzy i wspierającego ją demi-monde’u jest kabotyńska akcja „ogryzkiem w Putina”. Gdyby jeszcze zaproponowali masowe skarmianie świń milionem ton zalegających jabłek, to byłby z tego jakiś pożytek. Świn przyrosłoby nam gwałtownie i byłoby z czego narobić dla narodu kiełbasy … wyborczej. Zaczyna się właśnie maraton wyborczy, który trwać będzie do jesieni 2015 r.

 

Artykuły powiązane:

http://przewietrzyc-gorzow.pl/ruskie-przygotowuja-nowy-rachunek

http://przewietrzyc-gorzow.pl/kolejny-rachunek-za-majdanienie-sie-naszych-umilowanych-przywodcow

http://przewietrzyc-gorzow.pl/nie-bedziemy-umierac-za-ukraine

http://przewietrzyc-gorzow.pl/ruskie-wystawily-polsce-rachunek-za-majdan

 

Discussion

No comments yet.

Post a Comment