//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Podżegacz wojenny i spekulant wybiera się na zakupy

  • Amerykański miliarder żydowskiego pochodzenia George Soros najpierw zaangażował się w wywołanie obecnej wojny na Ukrainie i zainstalowanie dobranej przez Departament Stanu USA junty, a teraz – gdy Kijów zbankrutował – wybiera się na Ukrainę na zakupy.

Ma ochotę nabyć za bezcen np. ziemię i jest gotów przeznaczyć na ten cel $1 mld.

Metoda światowej finansjery i MF: najpierw zniszczyć i obniżyć wartość przedsiębiorstwa lub państwa, a następnie za grosze nabyć masę upadłościową i żądać podziękowań za przeprowadzenia udanej „prywatyzacji”, zwanej także „transformacją ustrojową”.
Spekulant jakiś czas temu powiedział Fareedowi Zakaria z CNN, że jest odpowiedzialny za stworzenie w Ukrainie fundacji, która ostatecznie przyczyniła się do obalenia wybranego w wyborach prezydenta Ukrainy. „Cóż, założyłem fundację na Ukrainie – powiedział Soros – zanim Ukraina uniezależniła się od Rosji. Działa ona od tego czasu i odegrała ważną rolę w obecnych wydarzeniach”.

Nie tylko spiskuje on przeciwko interesom Ukrainy, ale i konsekwentnie pcha Europę do wojny.
Więcej:

http://gazetawarszawska.eu/2014/06/15/soros-przyznal-sie-publicznie-odpowiedzialnosci-za-zamach-stanu-masowe-morderstwa-na-ukrainie/

http://www.wykop.pl/ramka/2318614/george-soros-pcha-europe-do-wojny-z-rosja-zygmuntbialas-neon24-pl/

Discussion

No comments yet.

Post a Comment