//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Pier…y polski system fiskalny

  • Zrujnowany przedsiębiorca z Zamościa gotów jest oddać swoją nieruchomość (3900 m2) za darmo, pod warunkiem, że prowadzona tam działalność nie przysporzy fiskusowi ani grosza.

Ogłoszenie w serwisie ogłoszeniowym:

„Pier…..y polski system fiskalny z bandą tuskowych przekrętów na czele, odmawiając zwrotu naszej firmie podatku VAT doprowadził reprezentowaną przeze mnie spółkę do bankructwa. Postanowiłem zatem, że oddam komuś tę nieruchomość prawie za darmo (…) (254 zł/m2). Jeżeli ktoś jednak złozy zgodne z prawem oświadczenie, że będzie tam prowadził taką działaność, z której jeb..y polski fiskus nie dostanie złotówki, to w ogóle oddam mu to za darmo”.

(za: http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/zrujnowany_przez_fiskusa_przedsiebiorca_odda_nieruchomosc_za_darmo/80017)

Discussion

One Response to “Pier…y polski system fiskalny”

  1. Ciezko jest znalezc przewietrzyc-gorzow.pl w googlach na niektore slowa kluczowe, przydaloby sie pozycjonowanie, polecam podpiac sie podpiac system wymiany linkow, im wiecej masz podstron tym wiecej punktow otrzymasz. Punkty mozesz przeznaczyc na linki do twojej strony czyli masz seo za darmo.
    Wystarczy wpisac w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda, ruch na stronie powinien wzrosnac nawet kilka razy
    pozdro

    Posted by BartekOstaszewski | 20 lipca 2013, 22:02

Post a Comment