//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Paweł Kukiz: Niemcy za gaz pozwalają mordować ludzi

„Mówiąc w wielkim skrócie to co teraz dzieje się na Ukrainie jest konsekwencją oszukania Ukrainy, Ukraińców przez Niemców. Sprawa polega na tym, że od 10 lat Niemcy, czyli Unia, bo właściwie wiodącą rolę sprawują w niej Niemcy, wzbudzała na Ukrainie nadzieję na przyłączenie jej do Unii Europejskiej, wyrwanie spod wpływów moskiewskich. Potem zorganizowano Euro. Już większej nadziei dać nie można. Po czym kiedy Niemcy ugrały gaz z Rosją oddały, najnormalniej w świecie, Rosji Ukrainę.

Za chwileczkę, kiedy skończy się wyż demograficzny, który zapewnia Niemcom spokojny byt, dostarczając im tanią siłę roboczą z Polski, Niemcy zrobią z Polską to samo.

Proszę nie brać tego jako teorii spiskowej tylko proszę spojrzeć na fakty. Niemcy przyjęły nas do Unii Europejskiej przede wszystkim z tego względu, że oddalamy ich od Moskwy terytorialnie. A po drugie z tego względu, że dysponowaliśmy dużym wyżem demograficznym. Dzięki temu teraz Merkel może obniżać wiek emerytalny w Niemczech (u nas jest podwyższany) bo ma tanią siłę roboczą z Polski. W tej chwili my jesteśmy w niżu demograficznym w związku z czym nie będziemy już Niemcom dostarczać taniej siły roboczej. Tania siła robocza skończy się za 15 lat. Za 15 lat sprzedadzą nas Ruskim jak dziś sprzedali Ukrainę. Kiedyś Niemcy zagazowywali ludzi, a w tej chwili Niemcy za gaz pozwalają mordować ludzi.”

Całość: http://www.fronda.pl/a/pawel-kukiz-dla-frondapl-za-15-lat-sprzedadza-nas-ruskim-jak-dzis-sprzedali-ukraine,34733.html

Discussion

No comments yet.

Post a Comment