//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Opłaca się nam popierać europejskie ambicje Ukrainy

  • Tak twierdzi znany bloger Zezowaty Zorro i podkreśla, że „należy popierać ruchy społeczne Ukrainy, dbając o nasz interes”. Poniżej fragment jego opinii.

- W krótkim terminie integracja Ukrainy w UE, czyli wedle obecnej mody Anschluss, jest gospodarczo dla Polski niekorzystna, bowiem zabierze nam miejsce na peryferiach UE, a Ukraińcy we wszystkim co eksportujemy są tańsi.

– Integracja Ukrainy wzmocni hegemonię Berlina w Ojrorzeszy.

– W długim terminie integracja Ukrainy da nam oddech na wschodzie, bowiem Rosja zajęta będzie obroną przed rozpadem imperium, zamiast organizowaniem nam za pośrednictwem starej [i nowej] agentury zamachów stanu. Realizacja geopolitycznej myśli Kaczyńskiego jest w średnim i długim terminie warunkiem koniecznym awansu Polski do jej należnej roli lidera Intermarium, którą przez stulecia z powodzeniem pełniła i ma wszelkie po temu predyspozycje: kulturowe, ludzkie, geograficzne i zasoby naturalne. Program ten jest ambitny i będzie wymagał wielkiej mobilizacji, ale w mobilizacjach Polacy są mistrzami.

– Zarzucenie wyzwania wschodniego skaże nas w dłuższej perspektywie na rolę pariasa, z ludnością 15 mln i nigdy nie będziemy już mieli szansy na lidera regionu, z oczywistych powodów ludnościowych, rozpuszczą nas w islamie, zgodnie z doktryną globalistów.

Więcej: http://zezorro.blogspot.com/2013/12/ach-kraina-krach-kraina.html

 

Discussion

No comments yet.

Post a Comment