//
czytasz właśnie...

Gorzów Wielkopolski

Odsłania mafijne interesy polityków w dzisiejszej Polsce

Discussion

One Response to “Odsłania mafijne interesy polityków w dzisiejszej Polsce”

  1. Widziałem na YT sporo nagrań z redaktorem Wojciechem Sumlińskim. Robią wstrząsające wrażenie i potwierdzają to co wiedzą wszyscy umiejący czytać (z certyfikatem dostępu do telewizora). Ilość zdrajców, zaprzańców i pospolitych agentów ( Izraela, Rosji, Hamereki , RFN ) w najwyższych (ministerialnych) władzach III Republiki Bananowej idzie w tysiące. Można by do nich strzelać jak do kaczek. Gdyby nie swoista równowaga między okupantami, sceny z wieszaniem wicepremierów i „okradaniem” TW poprzebieranych za komendatów policji byłby w każdym akcie tej groteski.
    Lichwiarska międzynarodówka musi się dobrze bawić reżyserując tych postępowych półanalfabetów, którzy mimo że kradną i marnują góry forsy to od lat nie mogą pojąć prostego rachunku.
    Prawdziwa sztuka to otrzymać „legalnie” 50 mld spłaty odsetek i podzielić je w zaufanym gronie kilkudziesięciu palaczy cygar. Żałośnie natomiast wygląda rozdrapywanie w pocie czoła 300 mld z budżetu i nerwowe dzielenie ich wśród 300 000 zaśliniaczonych urzędniczych drapichrustów.
    Istnieje jeszcze taka możliwość, że przeputywanie zrabowanego, w duchu bezkarności – to jak wakacje na Bora Bora.

    Posted by 3000 na łebka | 24 lutego 2014, 22:45

Post a Comment