//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Obudźcie się na Majdanie

  • Partia Prawy Sektor oskarża ministra spraw wewnętrznych Ukrainy Arsena Awakowa o nasłanie zbirów, którzy zabili aktywistę probanderowskiego Muzyczkę ps. Saszka Biłyj. Zaraz potem pojawili się pod parlamentem w Kijowie demonstranci.

W związku z tym bloger Zezowaty Zorro pyta:

„kto wydał rozkaz strzelania do majdanowców i berkutowców jednocześnie [wiemy, że był to ktoś z rządu] i kto wydał rozkaz bandycie na stolcu ministra SW likwidacji Muzyczki. Brak odpowiedzi jest przyznaniem się do winy. Czapa bez prawa apelacji. Koniec żartów. Z bandytami na rządowych posadkach się nie żartuje. Ci bandyci najpierw rozpalają wojnę domową, a teraz mając na karku jeszcze Putina odważają się mordować tych, co ich do władzy wynieśli? Na krawędzi III wojny światowej?
Słuchajcie tam nad Dnieprem: jeśli nie zafundujecie tym szczurom łasym na miliardy, za cenę krwi paru frajerów z giwerami, ołowianej czapki, to nie jesteście warci swojego państwa, a nawet bycia republiką sojuza. Ten ugór ze szczurami trzeba zaorać i zaorany zostanie. A teraz róbcie jak uważacie. Muzyczko nie jest moim idolem, a jego kumple są mi mocno niesympatyczni, mówiąc oględnie, ale jego likwidacja przez milicjantów nowej ekipy to jest poniżej zwyczajów czekisty, zresztą ten jeszcze z wami nie skończył, więc się lepiej pospieszcie, bo wam robią właśnie powtórkę naszego 1939. Sami przyjaciele wokół. I jaki piękny, sprawiedliwy podział między Moskwą i Berlinem – w imię porządku i przyjaźni. Nie skapowaliście jeszcze? Obudźcie się tam na Majdanie!”

Więcej: http://zezorro.blogspot.com/2014/03/co-tam-panie-na-majdanie-11-prawy.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15700502,Szturm_Prawego_Sektora_na_parlament_Ukrainy__Krzyczeli.html

Discussion

No comments yet.

Post a Comment