//
czytasz właśnie...

Gorzów Wielkopolski

Nowa Prawica – Nowy Gorzów – Przewietrzony Gorzów

  • Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke wystawił mnie 25.09.2014 r. na kandydata na Prezydenta Gorzowa Wlkp.

Hasło Nowej Prawicy w Gorzowie, „Nowa Prawica – Nowy Gorzów”, jest także moim hasłem wyborczym. O jaki nowy Gorzów chodzi? O Gorzów w którym będzie 50% mniej podatków i będzie taniej o 50% .

Czy to możliwe? Jak najbardziej. Nasz program różni się zasadniczo od programów naszych szanownych konkurentów. Adresujemy go do gorzowian, którzy tęsknią za wolnością – za wolnością w wydawaniu własnych pieniędzy. Jednym słowem adresujemy go do wszystkich, którzy nie chcą, aby władza mówiła im jak mają żyć i konfiskowała podatkami ich pieniądze. Odebrawszy wydaje je następnie – po potrąceniu haraczu – w sposób rozrzutny na potrzeby, które dla normalnego człowieka albo są drugorzędne, albo nie na cele wspólne, czyli całej społeczności. Najgorzej jest wtedy, gdy odebrane szarym ludziom pieniądze są przejadane i rozkradane przez ludzi, którzy decydują o ich przeznaczeniu. Urzędnicy wydają nie własne pieniądze na nie swoje potrzeby. Jest to najgorszy z możliwych, rodzący patologie i przestępstwa, sposób ich wydawania.

Gorzów nie jest ich własnością, nie jest własnością urzędników. Gorzów należy do nas, do gorzowian!

Proszę o pomoc w przeprowadzeniu kampanii wyborczej w mieście i województwie. Trzeba przewietrzyć Gorzów! Jeśli nie teraz, to kiedy? Jeśli nie Nowa Prawica, to kto?

Discussion

No comments yet.

Post a Comment