//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Nadchodzą tituszki

Artykuł Macieja Rysiewicza. Przedruk za : http://3obieg.pl/nadchodza-tituszki

Ofiara krwi kijowskiego Majdanu pójdzie na marne. Tak jak na marne poszła ofiara krwi stoczniowców z Gdańska i górników z Wujka. Ten kto wierzy, że rewolucjoniści z Kijowa zbudują na Ukrainie państwo prawdziwie wolne i sprawiedliwe, już niedługo będzie musiał odbić się od ściany własnej naiwności i głupoty. Na Ukrainie rozgrywa się na naszych oczach wielki spektakl, w którym większość ról odgrywają różnej maści zdrajcy, oszuści i kolaboranci. Miejscowi i przyjezdni. Przypomnijmy sobie tzw. umowę podpisaną kilka dni temu, w obecności polskiego, pożal się Boże, ministra spraw zagranicznych Radka Sikorskiego, tzw. ukraińskiej opozycji ze zwykłym mordercą Janukowyczem. Kto przy zdrowych zmysłach negocjuje z bandytą? Kliczko zostałby nieśmiertelnym bohaterem Ukrainy, gdyby zamiast wiecznego pióra wyciągnął wtedy pistolet i „odstrzelił łeb” Janukowyczowi.

Można to było zrobić w obecności ministra Radka. Efekt byłby piorunujący. Ale Kliczko nie miał determinacji ukraińskich sotni z Majdanu. Mięczak! Dlatego to nie on zginał od kuli sowieckiego snajpera, tylko szeregowcy z Majdanu. Przypadek? Festiwal skurwysyństwa kontynuowała „piękna Julia”, która tymczasem przemawiała do Kijowian przebrana, zamiast w futro do kostek, to w ortalionową, nędzna kurtkę z lumpeksu, udając kalectwo na wózku inwalidzkim. Kto kiep, mógł zapłakać ze współczucia. Tym razem Majdan nie dał się nabrać na tanie chwyty skorumpowanego i bogatego do nieprzytomności babsztyla, który pokazał Janukowyczowi, jak się łupi własny naród i dużo wcześniej odkładał miliony dolarów na Kajmanach albo gdziekolwiek. Jednak Majdan jeszcze się obronił i jak to mówią polskie media, przyjął Julię chłodno, co by oznaczało, że ją tak naprawdę wygwizdał. Tylko jak długo Majdan będzie się opierał? Jeszcze miesiąc, rok, a może dwadzieścia lat? Wolne żarty! Spójrzcie na p.o. prezydenta Ukrainy Turczynowa. Przecież to koleżka „pięknej Julii”. Teraz na ukraińska scenę wkroczą setki i tysiące takich bydlaków. Stare lisy z partii Regionów już się przefarbowały.  To są prawdziwe ukraińskie sotnie korupcji i bezprawia. I to one obsiadły cały ten kraj i wszystkie jego urzędy i instytucje. Chłopcy berkutowcy.  Na razie przestali strzelać, ale tylko na razie… A Putin siedzi i zawija w sreberka…

Pamiętacie przemówienie nowego przewodniczącego MKOL Niemca Thomasa Bacha podczas ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Soczi? Co ma ten spadkobierca III Rzeszy do Ukrainy? Ano ma! Pławił się w serwilizmie wobec Putina i przekonywał świat, że oto w Soczi zobaczyliśmy nową, młodą, wykształconą, słowem odmienioną twarz Rosji. Szwab łgał jak pies, a Putin tylko rozpierał się w fotelu z uśmiechem Mony Lisy na twarzy. Jeszcze ktoś ma złudzenia, że Majdanowi ktoś pomoże? Niemcy, Unia…? Amerykanie zorganizują tam wybory? Przecież to kpiny w żywe oczy. Ale nieszczęsny Majdan jeszcze wierzy w lustrację. Ukraiński chocholi taniec wreszcie czas zacząć. Chłodno, głodno i do wolności daleko!

Podobno maja rozwiązać Berkut. Rewelacyjny pomysł. Teraz wyszkolone tituszki rozpełzną się po całej Ukrainie i tyle będziecie mieli wolności i demokracji bracia Ukraińcy. Niestety logika bolszewickich dziejów jest nieubłagana. Wystarczy spojrzeć na III RP! A jak się komuś nie podoba, to i seryjny samobójca zapuka do jego drzwi.

Discussion

No comments yet.

Post a Comment