//
czytasz właśnie...

Filmy video

Młodym narodowcom pod rozwagę (1)

  • Po raz pierwszy od 1989 r. w mediach głównego nurtu jest nagłaśniana teza, że tzw. transformacja przeprowadzona za premiera Mazowieckiego była jednym wielkim oszustwem, skutkującym likwidacją potencjału ekonomicznego Polski.

Ostatnio łamy dla krytyki zrealizowanego niestety planu Sorosa – Sachsa – Balcerowicza udostępnił Dziennik Gazeta Prawna. Zamieścił on wywiad z prof. Witoldem Kieżunem, które jest autorem wyśmienitej książki „Patologia transformacji”. Szczególnie ją polecam członkom Młodzieży Wszechpolskiej i działaczom rodzącego się Ruchu Narodowego. Nie wystarczy bowiem do uwolnienia kraju od patologii przyswojenie sobie kilku prostych zawołań i frazesów. Od powtarzania mantry „czołem wielkiej Polsce”, „precz z komuną”, „a na drzewach zamiast liści …” i różnych innych stadionowych frazesów nic się nie zmieni. Potrzebna jest wiedza i jasny cel. Jeśli Polska nagle odzyska Polska niepodległość i będziecie mogli sami urządzać nasz dom po swojemu, to co konkretnie zrobicie? Wiecie to, czy jeszcze nie? Jaki system wprowadzicie i jakie ustanowicie szczegółowe prawa? Czy jesteście już gotowi zwrócić Polakom wolność tworzenia i pomnażania bogactwa, bez czego nie jest możliwe uzdrowienie kraju i zachowanie niepodległego bytu państwowego? Czy jesteście wystarczająco intelektualnie sprawni, aby tego dokonać i potraficie się ustrzec niszczącego wolność socjalistycznego bełkotu w postaci rzekomo dobroczynnych skutków przyjęcia tzw. trzeciej drogi?

Chciałbym wierzyć, że nie będziecie tak naiwni jak pokolenie Solidarności i nie dacie się nabrać na plewy demokracji, która w dzisiejszym wydaniu jest jedynie żałosną atrapą, ukrywającą proceder tłamszenia narodu (szczególnie młodzieży) i konfiskowania owoców jego pracy.

 

Polecam wywiad z prof. Kieżunem: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/744702,przemiany-gospodarcze-w-polsce-to-byla-neokolonizacja-jak-w-afryce-zostalismy-oszukani.html oraz ten film:

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Discussion

No comments yet.

Post a Comment