//
czytasz właśnie...

Eurokołchoz

Korwin-Mikke w natarciu

„Przestać prześladować ludzi podatkiem dochodowym. To jest grzywna za dobrą pracę. Jeżeli pracuje Pan dwa razy lepiej, płaci Pan dwa razy wyższą grzywnę. A zasiłek dla bezrobotnych jest nagrodą za lenistwo. Zlikwidować te zasiłki i bezrobocie zniknie natychmiast. Większość ludzi tęskni za bezpieczeństwem, natomiast naszym celem nie jest bezpieczeństwo. Jeżeli ma Pan w gnieździe tatę słowika, mamę słowikową i małe słowiczątka, to, żeby przekonały się, że potrafią latać, rodzice muszą je zrzucić z gałęzi. Inaczej nie dowiedzą się, że mają taką umiejętność, takie zdolności.

Ludziom nie wolno pozwolić, by byli całkowicie bezpieczni, na koszt innych. Dlaczego ja mam płacić za czyjeś bezpieczeństwo? To jest niedopuszczalne. Cały rozwój pochodzi z ryzyka. Bezpieczeństwo to jest śmierć. Gdy ludzie są zabezpieczeni, nie robią nic. Umieramy, bo państwo opiekuńcze nas zabija. My mówimy: nie tędy droga, kto nie ryzykuje, ten nie je.”

Więcej: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-mikke-bede-przekonywal-ludzi-ze-sa-niewolnikami/wp4rf

Discussion

2 komentarze to “Korwin-Mikke w natarciu”

  1. rozumowanie może być błędne.Państwo jako organizm istnieje dzięki podatkom. Tak jest od starożytności.A że ekipa T Mazowira stworzyła pod dyktando Waal Streat klan malwersantów- to zdaje się być bezdyskusyjne.

    Posted by sosenka | 3 października 2014, 13:33
  2. „Im masz więcej bezpieczeństwa, tym mniej wolności” Robert Kiyosaki

    „Jedyną trwałą przysługę, jaką rodzic może wyświadczyć dziecku, jest pomóc mu, aby mogło pomagać sobie samemu.”
    Napoleon Hill 1928

    Posted by B.D. | 7 marca 2019, 20:42

Post a Comment