//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Judejczykowie zaszli nas od tyłu

  • Na początku tego roku sejm uchwalił zmiany w ustawie o kombatantach. Za byli prawie wszyscy (trzeba o tym pamiętać!). „Nie” futrowaniu z naszych podatków Żydów, którzy stwierdzą, że ocaleli z holokaustu, powiedzieli tylko Przemysław Wipler (niezależny) i Wojciech Szarama PiS.

 W związku z tym Stanisław Michalkiewicz przypomina jak w 2006 r. rząd w Warszawie usiłował wprowadzać demokrację na Ukrainie i Białorusi, „a tymczasem od tyłu zaczęli nas zachodzić Judejczykowie”, którzy dostali od premiera Kazimierza Marcinkiewicza „obietnicę spełnienia żydowskich roszczeń majątkowych wobec Polski, szacowanych na 60-65 mld dolarów”.

Red. Michalkiewicz podkreśla, że nadal wykonujemy zadania postawione Polsce przez państwa poważne i wysilamy się dla rozwoju demokracji na Ukrainie, a tym razem Judejczykom udało się nas zajść od tyłu. „Oto z wypowiedzi pana Sebastiana Rejaka, pełniącego w warszawskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych operetkową funkcję ambasadora do kontaktów z diasporą żydowską, dla izraelskiej gazety „Times of Israel” dowiedzieliśmy się, że na skutek uchwalenia przez Sejm rządowego projektu ustawy – nowelizacji ustawy o kombatantach, Żydzi uważający się za ocalałych z holokaustu będą od Polski otrzymywali emerytury w wysokości co najmniej 100 euro miesięcznie. Pretendentów jest ponoć w samym Izraelu 50 tysięcy, a ilu w diasporze – to się dopiero okaże, kiedy wiadomość o tej radosnej możliwości rozejdzie się po świecie.”

Więcej: http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3135

Discussion

No comments yet.

Post a Comment