//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Janusz Kudlaszyk: Zachód eksportuje rewolucję

  • Nikt inny ze światowych przywódców, a właśnie kagiebista Putin zechciał zauważyć (i słusznie), że świat zachodni uskutecznia obecnie dokładnie to samo, co niegdyś Związek Radziecki. Zachód eksportuje marksistowską rewolucję na cały świat, nie licząc się ze skutkami.

Tak więc odrzucając wszelkie emocjonalne uprzedzenia, romantyczną (samobójczą) wizję historii i tym podobne chroniczne i nieuleczalne choroby narodu polskiego, nie sposób nie przyznać Putinowi racji. (Patrz film – 1,5 min. – na http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17877122&title=Wladimir-Putin-z-Rosja-to-niemozliwe-wystarczy-spojrzec-na-mape&kat=1356&ticaid=115ad0)

Polityka to nie kwestia emocji, sympatii czy antypatii – przynajmniej z takiego założenia wychodzi niemal cały świat, oprócz oczywiście Polaków. To jakiś obłęd. Nie jesteśmy dzisiaj w stanie dogadać się z Czechami, Słowakami czy Węgrami z powodu tegoż właśnie naszego obłędu. Oni pewnie się nas boją, jako nieodpowiedzialnych prowodyrów kolejnej wojny! W tej sytuacji mamy być przywódcami Europy Środkowej? Chyba tylko z rozkazu komunisty B. Obamy. Cholera mnie bierze, jak pomyślę, że Polacy są po prostu nawiedzeni i w imię swego (romantycznego) dobrego samopoczucia, gotowi  bezmyślnie iść pod topór, nieświadomie realizując tym samym oczekiwania naszych wrogów.

Obecnie B. Obama namaścił w Nowym Jorku prezydenta A. Dudę do walki na froncie wschodnim. Oby do wojny nie doszło, bo oczywiście po raz kolejny sojusznicy nie udzielą nam pomocy. Ale to nie przeszkodzi nam być dumnymi z swej postawy, a potem wychowywać w tej głupocie następne pokolenia młodzieży, po to, aby one też miały szansę wylądować na cmentarzu. Kogo (poza nami) obchodzi ta martyrologia? Inni kalkulują jak osiągnąć skuteczność przy najmniejszych stratach, a my – bujając w obłokach – nieuchronnie przygotowujemy miejsce na kolejne stosy trupów.

Janusz Kudlaszyk

Discussion

One Response to “Janusz Kudlaszyk: Zachód eksportuje rewolucję”

  1. Do pewnego momentu zastanawiało mnie kto opłaca te wszystkie socjalistyczne pachłoki?! A to one same się opłacają :D!
    Litecoin:Li8hSnbVDqqogeqpivQhjqgPXRr6ore5sp

    Posted by last-msg-auth-token | 4 października 2015, 21:53

Post a Comment