//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Hitleryzm-faszyzm, banderyzm, rasizm wiecznie żywe

  • Okazuje się, że Niemcy stworzyli za Hitlera patent, wypróbowany na Żydach, który ma zastosowanie do dziś.

Najpierw trzeba zamknąć cywilów w gettach i wykańczać ich głodem i złymi warunkami. Jak odważą się na protest, to getto należy zbombardować, spalić, a ludzi zabić. Niedobitków wywozi się do obozów zagłady. Tak zostało zlikwidowane w 1943 r. warszawskie getto.

Niemieckie rozwiązania przejęli obecnie izraelscy Żydzi i zamknęli Palestyńczyków w getcie otoczonym murem (Strefa Gazy) albo licznymi punktami kontrolnymi (Zachodni Brzeg). W dniu zestrzelenia malezyjskiego samolotu nad Ukrainą Izrael wkroczył zbrojnie do palestyńskiego getta (Strefa Gazy), po uprzednim zbombardowaniu go z powietrza. Zrzucił bomby oczywiście na cywilne domy, a także ostrzelał szpital. Amnesty International nie ma wątpliwości, że to były zbrodnie wojenne.

Na Ukrainie z kolei zbrodnię na ludności cywilnej Odessy popełnił prokijowski Prawy Sektor. Neobanderowcy wymordował 2 maja br. ok. 100 osób – strzelali ofiarom w głowę, dusili, skręcali karki, a zwłoki podpalali. Mordowanie ludności cywilnej na wschodniej Ukrainie, także przez wojsko z Kijowa, osiągnęło już takie rozmiary, że nawet ONZ opublikowała właśnie specjalny raport, w którym napisano m.in.: Prorosyjscy separatyści i siły lojalne wobec Kijowa używają „broni ciężkiej” w obszarach zamieszkanych.”

Discussion

No comments yet.

Post a Comment