//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Grzegorz Braun przed II turą wyborów prezydenckich

  • Bardzo ciekawy wywiad Grzegorz Brauna.

O różnych scenariuszach dotyczących odegrania przez Pawła Kukiza istotnej roli w nadchodzących wyborach parlamentarnych: „[…] przestrzegam przed wchodzeniem w te scenariusze, które ewidentnie są pisane. Widać, że układ postawił na tę partię buntu i sprzeciwu [ugrupowanie Pawła Kukiza], która programowo jest najbardziej niedookreślona. Tę partię, która stanowi pewną formę buntowniczą, którą napełnić można bardzo różnymi treściami. No i jeżeli napełniać tymi treściami będą tacy „sympatycy” Pawła Kukiza, jak Grzegorz Schetyna czy „kupa” Wojewódzki z drugiej strony, to jaki z tego pożytek dla Polski? […]?”

O Korwinie-Mikke i możliwości z nim współpracy: „[…] Musiałbym się najpierw dowiedzieć dokąd ten działacz polityczny zmierza, bo jego wielkie zasługi jako publicysty, rezonera, filozofa politycznego […], one się do tej pory, w ciągu tych paru dziesiątków lat działania politycznego Janusza Korwin-Mikke, one się nie przekładały na żadną czytelną i trwałą polityczną jakość […]”.

O zaproszeniu Go do Partii Korwin: „[…] Bardzo dziękuję, bardzo jest miło słyszeć miłe rzeczy na swój temat, ale nie z tego się robi politykę, żeby było miło … Więc, no właśnie, musielibyśmy się nawzajem o sobie różnych rzeczy dowiedzieć, żeby się okazało, kto do której partii miałby wstępować.[…]”

Discussion

No comments yet.

Post a Comment