//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Faszyzm to zakaz palenia mentoli

  • Faszystami nie są kibice wszczynający bójki ani przeciwnicy rządu Tuska, ani też uczestnicy zbliżającego się kolejnego Marszu Niepodległości.

Faszystami są władze UE, które nieustannie odbierają narodom Europy możliwość wolnego wyboru w różnych dziedzinach życia. Np. chcieli oni zakazać palenia cienkich papierosów. Jak na razie nie udało im się to, ale za to zakazali papierosów mentolowych.

Unia Europejska nie tylko zakazuje konsumentom wydawania pieniędzy na takie czy inne używki, ale co gorsza zakazuje konkretnych sposobów zarabiania na utrzymanie rodzin. Nie czym innym, jak przykładem takiego zakazu, jest narzucenie rolnikom kwot mlecznych, czyli zakaz produkcji mleka ponad wyznaczony limit. Właśnie Komisja Europejska zdecydowała, że Polska (a także Austria, Niemcy, Dania i Cypr) musi zapłacić ponad 4 miliony euro kary za przekroczenie o 0,2 proc. limitu produkcji mleka wyznaczonego na lata 2012-2013.

Faszystowski charakter ma również państwo, które np. najpierw zmusza ludzi do wpłat na fundusz emerytalny, a następnie rabuje zgromadzone na nim środki, bezpardonowo zrywając umowę zawartą uprzednio z obywatelami.

Według faszystów wszystko mieści się w państwie i poza państwem nie istnieje nic ludzkiego, ani duchowego, ani tym bardziej nie posiada jakiejkolwiek wartości”. Współczesny zwolennik faszyzmu werbalnie odcina się od Mussoliniego i Hitlera, ale w praktyce myśli i postępuje zgodnie z zacytowaną definicją autorstwa „duce”.

Discussion

No comments yet.

Post a Comment