//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Donieśli na gestapo

  • Lewackie stowarzyszenie „Nigdy więcej” i jego przedstawiciel Rafał Pankowski wysłali Niemcom donos na polskie organizacje prawicowe. Przed 1939 r. za sprawą donosów i pracy operacyjnej gestapo dysponowało szczegółowymi listami (nazwiska, adresy) np. powstańców wielkopolskich i śląskich. Zaraz po agresji 1 września mogli bez problemów aresztować naszych patriotów, mordować i więzić ich w obozach koncentracyjnych.

Dzisiaj donos lewaków uruchomił niemiecki rządowy Instytut ds. Polski, który opublikował raport o „polskiej skrajnej prawicy” i zagrożeniach z nią związanych. Do „skrajnej prawicy” zaliczono, m. in. Młodzież Wszechpolską, ONR, NOP, Prawo i Sprawiedliwość oraz Solidarną Polskę.

W raporcie czytamy, m. in. że Marsz Niepodległości to zgromadzenie Skinhead’ów, które miało stopniowo przekonywać do radykalnych idei coraz szersze grono ludzi, że Młodzież Wszechpolska jest organizacją antysemicką odpowiedzialną za ataki na żydowskich studentów, że zorganizowany przez PiS w ubiegłym roku marsz „Obudź się Polsko” był pokazem prawicowego ekstremizmu czy że rasizm w Polsce szerzy się poprzez stadiony. Prawicowe organizacje są opisywane jako szerzące nienawiść względem Żydów i homoseksualistów zagrożenie dla Polski i całej Europy.

za:http://popieranie.pl/20092013,lewacy-donosza-niemcom-na-polske.html

Discussion

No comments yet.

Post a Comment