//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Co jest od dawna ustalone?

  • Znany bloger Zezowaty Zorro przedstawił swoją prognozę rozwoju sytuacji na Ukrainie.

„Tymoszenko będzie następnym prezydentem, bo to JEST OD DAWNA USTALONE. Kliczko dobił targu u Makreli, a przypomniał mu o tym Sikorski, mówiąc otwarcie, że albo podpisują, albo będą mieli stan wojenny [wprowadzony przez Putina] I BĘDĄ MARTWI. Dlaczego Kliczko i Jaceniuk się ociągali, drogi watsonie, aż musiał mąż żony im pojechać mafijnym slangiem? Bo podpisywali swoje zejście z głównej sceny, oto dlaczego. Pionkom się wydawało, że będą czymś kierować, a tu nici! Zmiana sceny i aktorów chłopaki!

Kliczko może być bokserem wagi ciężkiej, ale w polityce NIE JEST NAWET W WADZE PAPIEROWEJ, bo brak mu inteligencji strategicznej. Razem z Jaceniukiem są zaledwie pionkami w szerszym przedsięwzięciu.

Nie chodzi o żadne Majdany itp. Chodzi o balkanizację wybrzeża Morza Czarnego po to, aby skutecznie zablokować Putina z jego okrętami podwodnymi, blokującymi podejścia do Syrii. Tak jest! W wojnę w Syrii zainwestowano co najmniej [wedle pobieżnego szacunku na odwrocie serwetki] 20 mld. W operację „demokratyzacji Ukrainy” wedle z-cy sekretarza stanu [MSZ] F** the EU Victorii Nuland, zainwestowano 5 mld. Makrela dodała swoje kilkaset mln ojo przez Fundację Adenauera. I to ona politycznie koordynuje obecne przedstawienie, wydając polecenia Sikorskiemu i Steinmeierowi, jednak w tle pozostają WAŻNIEJSZE i DROŻSZE o jeden-dwa rzędy wielkości sprawy poważne, mianowicie WOJNA na bliskim wschodzie. […]

Wspierajmy Ukrainców w ich dążeniach spokojnego życia PO SWOJEMU, bez DORADCÓW i pomocników. Niech nie dadzą się podpuścić żadnemu oszołomowi i nie oddają wolności za michę, albo „korzystny kredyt”, bo stracą i wolność i na końcu życie. Jest wojna, a nie konkurs piękności i przytulanie. Nie zapominaj, bo obiecanki-macanki, a głupiemu dają kulkę z ołowiu.”

Czytaj więcej: http://zezorro.blogspot.com/2014/02/co-tam-panie-na-majdanie-5-tymoszenko.html

Discussion

No comments yet.

Post a Comment