//
czytasz właśnie...

Gorzów Wielkopolski

Co dalej ze stadionem Warty?

  • Artur Szymczak z witryny mygorzow.pl zajmuje się w artykule „Co dalej ze stadionem Warty? PZPN – My ufundujemy dla Warty murawę!” przyszłymi losami byłego stadionu Warty. M.in. można w nim przeczytać:

„Od dłuższego już czasu „przewija się” temat byłego stadionu Warty. Jak powszechnie wiadomo zdecydowana większość mieszkańców naszego miasta, a także wszyscy Radni, opowiadają się za przywróceniem sportowego charakteru dla tego miejsca. Jest tylko jeden człowiek, który ma inną niż wszyscy koncepcję zagospodarowania tej nieruchomości, koncepcję, która najprawdopodobniej umotywowana jest tylko i wyłącznie chęcią osiągnięcia jednorazowego zysku finansowego uzyskanego ze sprzedaży tej nieruchomości. A gdzie oczekiwania lokalnej społeczności, która pragnie usłyszeć gwizdek sędziowski podczas rozgrywanego meczu piłki nożnej, a także chcieliby przyprowadzić swoje latorośle do szkółki piłkarskiej z zamiarem wychowywania swoich dzieci w duchu sportowym? Dlaczego prezydent, Tadeusz Jędrzejczak, nie uwzględnia inicjatywy działaczy KP Warta, którzy zadeklarowali własny wkład w odbudowę tego obiektu sportowego? Na szczęście Radni Miasta Gorzowa Wlkp. blokują zamiary prezydenta, Tadeusza Jędrzejczaka, i gospodarz naszego miasta nie może przyczynić się do zalania betonem naturalnego krajobrazu nad Kłodawką.

W dniu jutrzejszym (tj. 28 maja br.) o godz. 15:00 w sali 201 Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 odbędzie się posiedzenie Komisji Kultury, Sportu i Promocji. W punkcie 3 proponowanego porządku obrad jest dyskusja na temat Stadionu Warty. Podczas posiedzenia Komisji Kultury, Sportu Promocji głos zabierze także dyrektor klubu Warta, Tomasz Wesołowski. Tomasz Wesołowski przedstawi koncepcję i możliwości odbudowy stadionu Warty oraz aktualne działania jakie zostały już podjęte w tym zakresie.”

(więcej: http://www.mygorzow.pl/content/co-dalej-ze-stadionem-warty-pzpn-my-ufundujemy-dla-warty-muraw%C4%99)

Discussion

No comments yet.

Post a Comment