//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Cenzura prewencyjna i Żydzi

  • 27 stycznia br. parlament obcego państwa będzie obradował w Polsce. Nie wiadomo kto zaprosił Kneset, aby odbył u nas sesję (Komorowski?, Tusk?). Również nie wiadomo jaki status będzie miał pobyt izraelskiej władzy ustawodawczej i kto będzie ich ochraniał? Czy wolno uznać ich obrady za nielegalne i obrażające naszą suwerenność? Zasadnicze pytanie narzuca się samo: czy Żydzi planują przeprowadzkę do nas na stałe i zmianę nazwy Polski na Polin (wymowa – pojln)?

W najważniejszych i prorządowych mediach o tej sprawie cicho, sza! Funkcjonariusze propagandy, poprzebierani za niezależnych dziennikarzy, skaczą z gałęzi na gałąź i ze skóry wprost wychodzą, aby tylko odwrócić uwagę od tej i innych naprawdę ważnych spraw.

Nie udało się. Inteligentna prowokacja Stanisława Michalkiewicza, w postaci wzmianki w felietonie o „chwilowo nieczynnym obozie zagłady w Oświęcimiu”, nagłośniła ten niesłychany i bez precedensu plan.  Na Michalkiewicza rzuciła się jak zwykle żydowska gazeta dla Polaków i w ślad za nią, jak za panią matką, szef fronda.pl, który żarliwie odciął się, potępił i zapewnił, że już nie będzie przedrukowywał jego tekstów. Po zapowiedzi wprowadzenia tej cenzury prewencyjnej, Grzegorz Braun zaprotestował przeciwko „doszlusowaniu” Tomasza Terlikowskiego do nagonki na „jednego z najwyborniejszych felietonistów w dziejach polszczyzny” i zażądał w proteście usunięcia ze stron Frondy swoich tekstów.

Zastanawiająca jest ta tajemnicza siła, która sprawia, że dzisiaj stalinięta, niekiedy wespół zespół z katolickimi publicystami, chronią interesy i wpływy środowisk żydowskich w Polsce. Za pierwszej komuny popularny była rymowanka „Taka nasza polska mapa, nie trza ruszać nam kacapa”. Wyrażała ona beznadziejne pogodzenie się z podległością wobec Kremla, na straży której stała żydokomuna, czyli najbardziej oddani stalinowcy. Żydokomuna nadal trzyma straż i twardo broni interesów, jak zwykle nie polskich. Jakim wierszykiem to wyrazić?

Discussion

No comments yet.

Post a Comment