//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Atak na redakcję w Paryżu operacją „fałszywej flagi”?

  • W demokracjach rządzi się ludnościami, nazywanymi odświętnie obywatelami, dawkując umiejętnie strach.

Jest on najefektywniejszym sposobem trzymania ludzi za mordę oraz stosunkowo tanim. Rząd, który potrafi utrzymać społeczeństwo w ciągłym strachu może być pewny, że nie utraci tak łatwo raz zdobytej władzy.

Zatem tzw. demokratyczne rządy działają w myśl zasady „cel uświęca środki”. Np. inscenizują powstanie jakiegoś problemu, uciekając się także do działań kryminalnych, aby tylko wywołać pożądaną reakcję opinii społecznej. Oburzone i zastraszone społeczeństwo po odegranych dla niego dramatycznych wydarzeniach godzi się bez większego szemrania np. na zaostrzenie przepisów, inwigilację rządu, kontrolę handlu i operacji finansowych lub wypowiedzenia wojny temu, komu – według rządzących – trzeba.

Rząd, koncern lub organizacja międzynarodowa konstruuje i przeprowadza jakąś operację pod fałszywą flagą. Czy był nią akt terroryzmu w Paryżu? Tego nie wiadomo. Na blogu Zezowatego Zorro są przedstawione poszlaki, że tak być mogło. Warto poczytać – http://zezorro.blogspot.com/2015/01/charlie-hebdo-false-flag.html

W podsłuchanej kolacji Sienkiewicza z Belką padły tajemnicze słowa: „World Trade Scenario”. O co chodziło? Czy rząd przygotowuje false flag, aby odwrócić uwagę od katastrofalnego stanu państwa, złodziejstwa i kompromitacji polityków, i planuje zepchnąć odpowiedzialność na jakiegoś „czarnego luda”?

Discussion

No comments yet.

Post a Comment