//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Atak na bezcenny Izrael

„No nie, tego już za wiele! O ile można jeszcze od biedy zrozumieć, że na tym świecie pełnym złości tu i ówdzie pojawiają się antysemici – bo wiadomo, że nawet w stadzie samych autorytetów moralnych może znaleźć się parszywa owca – ale żeby cała Organizacja Narodów Zjednoczonych z Pierwszym Sekretarzem, towarzyszem Ban Ki Munem na czele dopuściła się bezprzykładnego aktu antysemityzmu – tego jeszcze nie było!

Mam oczywiście na myśli bezczelną prowokację zbrodniczego Hamasu, który zbombardował rakietami szkołę ONZ w Dżabalii, na terenie getta zwanego „Strefą Gazy”, nieudolnie usiłując stworzyć wrażenie, że szkołę zniszczyły rakiety izraelskie. Jednak wszyscy ludzie dobrej woli na całym świecie wiedzą, że bezcenny Izrael nie tylko nigdy nie zbombardowałby szkoły, a przede wszystkim, w czasie, gdy szkoła została zniszczona, wszystkie izraelskie rakiety pozostawały w swoich wyrzutniach. Nie ma zatem najmniejszych podstaw, by za śmierć 15 dzieci w zbombardowanej szkole, podobnie jak za śmierć 24 głupich cywilów na głównym targowisku getta i 160 osób rannych. […]

Czegóż zatem w istocie domaga się Pierwszy Sekretarz ONZ, tow. Ban Ki Mun? Komu służy to wyważanie otwartych drzwi? Nietrudno na to pytanie odpowiedzieć. To jest woda na młyn antysemitów, którzy wykorzystują bezczelne prowokacje zbrodniczego Hamasu do bezprzykładnych ataków nie tylko na bezcenny Izrael, ale również – na Izraelitów.”

Stanisław Michalkiewicz

Więcej: http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3174

Discussion

No comments yet.

Post a Comment