//
czytasz właśnie...

Pod fasadą

Andrzej Wayda: Prezydenci gorsi od Hitlera

jaruzelski_50Niecodzienną sondę przeprowadził Onet na temat popularności prezydentów w Polsce po 1989 r. Internauci uznali że wszyscy prezydenci po 1989 r. są gorsi od znienawidzonego Jaruzelskiego, który walczył przeciwko narodowi polskiemu, wprowadzając stan wojenny. 
 
Onet zinterpretował te wyniki tak, że p. Jaruzelski jest darzony najwyższym szacunkiem (tylko między wierszami dodano, że chodzi tu o Kongres SLD – a wiadomo wśród części „czerwonych świń” p. Jaruzelski może mieć powodzenie).
P. Wojciech Jaruzelski, były szef WRON, funkcję prezydenta pełnił w 1989 r. – jako dowód „upadku” komunizmu, a premierem wówczas został inny oprawca z okresu PRL – generał milicji Kiszczak.
Brakiem logicznego rozumowania Onet wykazał się wielokrotnie. Gdy np. p. Janusz Korwin-Mikke stwierdza, że za Hitlera w okupowanej Polsce podatki były 3 razy mniejsze niż obecnie, to Onet stwierdza, że JKM chwali Hitlera, zamiast stwierdzić oczywistość faktu, że za okrutnego Hitlera było źle, a teraz jest jeszcze gorzej
 
Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sonda-onetu-polacy-szanuja-generala-jaruzelskiego,1,5472251,wiadomosc.html
Opracował: Andrzej Wayda

Discussion

No comments yet.

Post a Comment